Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
BaTCC 2009 1.posms / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji
AUTOŠOSEJA
Dalībnieki
Rezultāti
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
BaTCC 2009 1.posms
BaTCC 2009 2.posms
BaTCC 2009 3.posms
BaTCC 2009 4.posms
BaTCC 2009 5.posms
BaTCC 2009 6.posms
Formula Master 2009
Atlantic Championship 2009
WSR 2009
Austria Formula Renault Cup
Carreracup.se 2009
Historical cars
Galerija
Video
Vēsture
Saites
Wallpapers

DRIFTS, DRAGREISS
Drifts
Dragreiss

Drīzumā !!!

 

 

 



Reklāma


Partneri

 

 



BaTCC 2009 1.posms
Izdrukāt

Baltijas čempionāts 1.posms        
           
Biķernieki        
Rīga          
2.maijs          
           
Super Production        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Mārcis Birkens 1:32,943 = 141,842 km/h    
Started: 3        
Finished: 2        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārcis Birkens 4 Honda Civic Type-R LAT 18:49,583
2 Oskars Laivenieks 2 Opel Astra OPC LAT +10,925
DNF Uldis Timaks 11 Opel Astra OPC LAT 3 apļi
DNS Rolands Dūda 6 BMW 320 LAT (dzinējs)
           
           
Super Production        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Mārcis Birkens 1:33,115 = 141,580 km/h    
Started: 2        
Finished: 2        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārcis Birkens 4 Honda Civic Type-R LAT 18:58,046
2 Oskars Laivenieks 2 Opel Astra OPC LAT +2,770
DNS Uldis Timaks 11 Opel Astra OPC LAT  
DNS Rolands Dūda 6 BMW 320 LAT (dzinējs)
           
           
Super 1600        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Andres Hall 1:37,201        
Started: 4        
Finished: 4        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Andres Hall 44 VW Golf IV EST 19:50,128
2 Roland Feodorov 43 VW Golf III EST +22,402
3 Kaspar Aruvee 42 Lada 2101 Coupe EST +30,887
4 Raul Karu 41 VW Golf II EST -1 aplis
DNS Armands Keišs 51 VW Golf II LAT  
           
Super 1600        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Andres Hall 1:39,460        
Started: 4        
Finished: 2        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Andres Hall 44 VW Golf IV EST 20:32,719
2 Raul Karu 41 VW Golf II EST -1 aplis
DNF Roland Feodorov 43 VW Golf III EST 7 apļi
DNF Kaspar Aruvee 42 Lada 2101 Coupe EST 1 aplis
DNS Armands Keišs 51 VW Golf II LAT  
           
National class        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 10 apļi = 36,62 km        
Fastest lap: Vitālijs Kalmi 1:39,697 = 132,233 km/h    
Started: 11        
Finished: 8        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Vitālijs Kalmi 4 BMW 320 LAT 16:59,473
2 Jānis Kārkliņš 3 BMW 320 LAT +4,889
3 Kārlis Ņikiforovs 10 VW Golf III LAT +5,917
4 Aldis Fokrots 8 BMW 320 LAT +6,669
5 Gatis Lapāns 6 BMW 320 LAT +15,588
6 Igors Zubkovs 25 BMW 320 LAT +25,817
7 Kristaps Mietulis 20 BMW 320 LAT +32,342
8 Viktors Judins 29 VW Golf II LAT +1:24,350
DNF Jenčs Juniors 19 VW Golf II LAT 5 apļi
DNF Ainārs Dirveiks 23 VW Golf III LAT 4 apļi
DNF Jānis Krastiņš 28 VW Golf III LAT 2 apļi
DNS Raimonds Burakēvičs 21 Opel Astra LAT  
           
National class        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Vitālijs Kalmi 1:40,215 = 131,549 km/h    
Started: 10        
Finished: 9        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Vitālijs Kalmi 4 BMW 320 LAT 20:21,240
2 Jānis Kārkliņš 3 BMW 320 LAT +6,180
3 Gatis Lapāns 6 BMW 320 LAT +21,890
4 Kārlis Ņikiforovs 10 VW Golf III LAT +25,760
5 Igors Zubkovs 25 BMW 320 LAT +32,525
6 Kristaps Mietulis 20 BMW 320 LAT +36,126
7 Jenčs Juniors 19 VW Golf II LAT +55,993
8 Jānis Krastiņš 28 VW Golf III LAT +1:07,061
9 Viktors Judins 29 VW Golf II LAT -1 aplis
DNF Aldis Fokrots 8 BMW 320 LAT 0 apļi (avārija)
DNS Ainārs Dirveiks 23 VW Golf III LAT  
DNS Raimonds Burakēvičs 21 Opel Astra LAT  
           
BMW 325i Cup        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 10 apļi = 36,62 km        
Fastest lap: Ruve Veski 1:41,860        
Started: 8        
Finished: 8        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ruve Veski 88 BMW 325i EST 17:40,651
2 Peep Pihotalo 96 BMW 325i EST +7,718
3 Raimo Lang 81 BMW 325i EST +17,781
4 Kristo Krinpus 82 BMW 325i EST +19,656
5 Keijo Kaasik 98 BMW 325i EST +21,311
6 Indrek Nilson 99 BMW 325i EST +26,623
7 Urmas Kopel 86 BMW 325i EST +51,940
8 Jesper Saron 90 BMW 325i EST +54,234
           
BMW 325i Cup        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Ruve Veski 1:41,064        
Started: 8        
Finished: 6        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ruve Veski 88 BMW 325i EST 21:08,701
2 Peep Pihotalo 96 BMW 325i EST +0,319
3 Kristo Krinpus 82 BMW 325i EST +11,577
4 Raimo Lang 81 BMW 325i EST +13,618
5 Indrek Nilson 99 BMW 325i EST +29,071
6 Urmas Kopel 86 BMW 325i EST +54,155
DNF Jesper Saron 90 BMW 325i EST 8 apļi
DNF Keijo Kaasik 98 BMW 325i EST 6 apļi
           
Baltic Open        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Ernesta Globyte 1:34,956      
Started: 2        
Finished: 1        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ernesta Globyte 99 BMW M3 LIT 19:23,739
DNF Kristaps Blušs 8 BMW 320 LAT 2 apļi
           
           
Baltic Open        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Kristaps Blušs 1:35,917      
Started: 2        
Finished: 2        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ernesta Globyte 99 BMW M3 LIT 19:51,678
2 Kristaps Blušs 8 BMW 320 LAT +1,119
           
           
Formula 3, Formula Baltic        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 apļi = 43,944 km        
Fastest lap: Jani Tammi 1:18,062 = 168,881 km/h    
Started: 7        
Finished: 7        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Jani Tammi 7 Dallara F301 FIN 15:58,090
2 Teppo Suvanto 69 Dallara F394 FIN +11,117
3 Aki Sandberg 24 Dallara F302 FIN +11,355
4 Erko Vallbaum 77 Tatuus FR2000 EST +11,803
5 Risto Tonteri 11 Dallara F394 FIN +46,661
6 Normunds Šubeckis 99 Reynard 388 LAT +1:21,104
7 Teet Nurmeoja 55 Bowman BC2 EST -1 aplis
           
Formula 3, Formula Baltic        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 10 apļi = 36,62 km        
Fastest lap: Erko Vallbaum 1:20,025 = 164,739 km/h    
Started: 7        
Finished: 5        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Teppo Suvanto 69 Dallara F394 FIN 13:42,019
2 Erko Vallbaum 77 Tatuus FR2000 EST +0,319
3 Risto Tonteri 11 Dallara F394 FIN +35,255
4 Normunds Šubeckis 99 Reynard 388 LAT +41,293
5 Teet Nurmeoja 55 Bowman BC2 EST +1:21,826
DNF Jani Tammi 7 Dallara F301 FIN 0 apļi (avārija)

 

Detailed results: http://www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=409713

 

Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0339
e-TIRGUS.LV